Turning Glass into Emotions
Český výrobce skleněných, ručně malovaných ozdob
NOVINKA! Svatební a sezónní výzdoba pro dokonalou letní atmosféru!

Sezónní a svatební dekorace

> Více kolekcí

Produkty

SKLENĚNÉ VÁNOČNÍ OZDOBY

Každý rok pečlivě připravujeme nové kolekce skleněných vánočních ozdob. Vánoční ozdoby pro nás každý rok navrhuje skupina designérů, kteří čerpají inspiraci mimo jiné i na celosvětových výstavách.  Nové trendy pak skloubí s požadavky našich zákazníků a tak vznikají neopakovatelné vánoční ozdoby, které mají své jedinečné kouzlo. Nabízíme i novou kolekci vánoční ozdoby 2015.

 

> Více vánočních tvarů

Naše výroba

Naše výroba

Každá koule je vyfouknutá a malovaná jednotlivě se speciální péčí, která zajišťuje její jedinečnost a vysokou kvalitu. Naši zkušení malíři a malířky se inspirují tradičními vzory a moderními trendy. Pracují v průběhu celého roku, aby rozvíjeli své nápady a vytváří širší kolekce , aby mohli každý rok na Vánoce nabídnout něco nového.

Nejdříve je sklo nahřáno přímo nad plamenem a poté je horké sklo vyfouknuto do potřebného tvaru s použitím speciální formy nebo přímo jako například koule, oliva nebo zvonek. Naučit se foukat skleněné koule trvá dlouho, až několik měsíců. Šikovný foukač vánočních koulí dokáže vyfouknout až 100 koulí za den.

Více

SKLENĚNÉ VÁNOČNÍ OZDOBY A DEKORACE ČESKÉ VÝROBY

Připravili jsme pro vás nové kolekce

Určitě si pamatujete, jaké kouzlo pro Vás měly Vánoce, když jste byli malí. Nemalou zásluhu na tom měl i stromeček, který se třpytil nádhernými skleněnými baňkami. Skleněné vánoční ozdoby se nedají vůbec srovnat s ozdobami plastovými. V poslední době se však stále více lidí navrací ke krásné tradici skleněných ozdob a tak je skleněná vánoční dekorace stále více oblíbenou záležitostí. Tradiční skleněné vánoční ozdoby nebo designové moderní ozdoby na stromeček – to vše najdete na eshopu Glassor.cz. Rozhodli jste se nazdobit si stromeček v klasickém stylu? Pak si vyberte tradiční vánoční skleněné ozdoby.

Nebo dáváte přednost modernímu designu? Pro Vás máme skleněné ozdoby na stromeček v moderních odstínech a s nekonvenčním řešením. Vánoční ozdoby mohou být pěkným dárkem pro Vaše blízké, nebo suvenýrem. Skleněné vánoční ozdoby se u nás vyrábí již řadu let a dokonce se vyváží i do zahraničí. Právě české skleněné výrobky jsou ve světě velice oblíbené a žádané pro svůj nevšední design a vysokou kvalitu zpracování.

VŠECHNY VÁNOČNÍ OZDOBY EXPEDUJEME S MAXIMÁLNÍ PÉČÍ, JSOU PŘEPRAVOVÁNY JAKO KŘEHKÉ ZBOŽÍ. VÍCE NA EXPEDICE OZDOB.

Nově zasíláme do Ruska! Běžně zasíláme zboží do Belgie, Bulharska, Dánska, Estonska, Finska, Francie, Chorvatska, Kypru, Maďarska, Německa, Rakouska, Řecka, Irska, Itálie, Lotyšska, Lichtenštejnska, Litvy, Lucemburska, Malty, Nizozemí, Norska, Polska, Rumunska, Slovinska, Slovenska, Španělska, Švédska, Švýcarska, Turecka a Velké Británie.

> Přečíst více

Nejprodávanější

> Více nejprodávanějších

Kdo jsme

Glassor je česká společnost specializující se na výrobu ručně malovaných skleněných ozdob na vánoční stromeček. Je velmi známá díky svým skleněným ozdobám ve tvaru koulí, avšak nabízí další tvary ozdob, jako špice, zvonečky a figurky různých tvarů a velikostí. Všechny ozdoby Glassor jsou ručně malované a vyrobené ze skla tradiční technikou foukání.

U Glassor naleznete bohatou nabídku skleněných dekorací všech barev a tvarů. Tyto ozdoby přinesou duch tradice a teplo Vánoc do Vašeho domova. Pokud dáváte přednost moderním dekoracím, Glassor nabízí rovněž širokou škálu ozdob v současném designu.

Více

Kdo jsme