• Prodejna v Liberci, Palackého 239 je otevřena Po - Pá 9:00 - 15:00.
  • Hledáte originální svatební výzdobu? Nebo tip na dárek pro svatebčany? U nás si vyberete!
Turning Glass into Emotions
Český výrobce skleněných, ručně malovaných ozdob
info@glassor.cz
+420 602 337 577
8:00 - 16:00 (GMT+1)

Volná pracovní místa

Administrace e-shopu a prodej v podnikové prodejně

Jste z Liberce nebo blízkého okolí a rádi byste pracovali v mladém týmu rodinné firmy specializující se na design, výrobu, prodej a export českých skleněných foukaných ozdob a dekorací? Zjistěte více!

GLASSOR s.r.o. je česká firma zabývající se ruční výrobou skleněných vánočních ozdob s působností v Evropě a USA. Do svého týmu hledáme schopného člověka, který bude mít na starosti administraci e-shopu a prodej v podnikové prodejně v Liberci.

Pracovní náplň:
administrace e-shopu
zakládání, doplňování a úprava produktů
obsluha zákaznické linky
komunikace se zákazníky
prodej ve firemním obchodě

Vhodné i pro osoby bez praxe, důchodce, maminky po mateřské dovolené.

Nabízíme:
- možnost zaškolení
- zázemí stabilní české společnosti
- příjemné pracovní prostředí v malém kolektivu
- prostor pro seberealizaci a profesní i osobní rozvoj
- práci s výjimečným sortimentem
- zajímavé finanční ohodnocení + finanční bonusy
- možnost práce v zahraničních pobočkách firmy
- účast na veletrzích v ČR i zahraničí

Benefity: bonusy/prémie, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení.

Požadujeme:
- středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
- kvalitní ústní a písemný projev
- samostatnost, časová flexibilita

Výhoda:
- znalost cizích jazyků
- praxe
- řidičský průkaz typu B

Zařazení: administrativa, prodej a obchod, zákaznický servis

Lokace výkonu práce:
Liberec

V případě zájmu o tuto pozici zašlete Váš životopis na e-mail info@glassor.cz. Do předmětu uveďte název pracovní pozice.

Skladník, distribuce e-shopu

Jste z Jičína nebo blízkého okolí a rádi byste pracovali v týmu rodinné firmy specializující se na design, výrobu, prodej a export českých skleněných foukaných ozdob a dekorací? Zjistěte více!

GLASSOR s.r.o. je česká firma zabývající se ruční výrobou skleněných vánočních ozdob s působností v Evropě a USA. Do svého týmu hledáme schopného člověka, který bude mít na starosti balení a expedici zboží v jednosměnném provozu. Práce vhodná pro ženy.

balení a expedice vánočních ozdob

Nabízíme:
- jednosměnný provoz
- zázemí stabilní společnosti
- práce vhodná pro ženy

Benefity: bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení.

Požadujeme:
- odborné vyučení bez maturity - výuční list
- základní znalost práce s PC

Výhoda:
- praxe

Zařazení: skladník/manipulant, administrativa, doprava a zásobování, výroba, průmysl a provoz

Popovice - Jičín

V případě zájmu o tuto pozici nás kontaktujte na e-mail info@glassor.cz. Do předmětu e-mailu uveďte název pracovní pozice. Nebo telefonicky na +420 602 28 38 91

Zboží bylo přidáno do košíku

< Pokračovat v nákupu Přejít k pokladně >